STANOWISKO

Pracownik w dziale HR

Co oferujemy?

37.000 - 40.000 CZK

  • Możliwość uzyskania korzystnego zakwaterowania pracowniczego
  • Benefity pracownicze
  • Wykwalifikowanych współpracowników, którzy będą Cię wspierać
  • Własne centrum szkoleń i treningu
  • Okazję do rozwijania umiejętności zawodowych
  • Przyjazne środowisko pracy

Jakie będą Twoje obowiązki służbowe?

HR-wiec zajmuje się całością spraw kadrowych w organizacji.

  • Planowanie i zarządzanie pracą personelu w organizacji
  • Zapewnienie rekrutacji, zatrudniania i zwalniania pracowników
  • Zajmowanie się sprawami z zakresu prawa pracy dotyczącymi nawiązywania, przebiegu i rozwiązywania stosunków pracy
  • Zarządzanie aktami personalnymi i związanymi z nimi stosunkami umownymi
  • Współpraca przy tworzeniu i zarządzaniu systemem ocen i motywacji pracowników
  • Współpraca w zakresie analizy potrzeb edukacyjnych oraz zapewnienia rozwoju i edukacji pracowników, w tym przekwalifikowania
  • Rozpatrzenie wymagań pracowników z obszarów polityki socjalnej
  • Współpraca z kierownikami poszczególnych działów w obszarze pracy personalnej
  • Przedkładanie raportów zarządowi organizacji

Czy to stanowisko nadaje się dla Ciebie?

  • Wykształcenie środkowe/wyższe
  • Wcześniejsze praktyczne doświadczenie w HR
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office
  • Profesjonalne i miłe zachowanie, dyskrecja
  • Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Bardzo ważna jest również samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność i wyczucie detalu
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane
  • Praca bez względu na czas pracy
  • Znajomość zagadnień związanych z zatrudnianiem cudzoziemców oraz pracowników agencyjnych będzie dodatkowym atutem

Benefity pracownicze

Czy zainteresowało Cię któreś z proponowanych stanowisk? Kliknij w przycisk, aby przejrzeć aktualnie proponowane stanowiska pracy.

Transport
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Finanse
Zdrowie
Kształcenie

Dzięki współpracy ze szkołami zawodowymi i technikami, a także dzięki naszemu centrum szkoleń i treningu, 96% naszych pracowników ma wykształcenie średnie lub wyższe.

JESTEM ZAINTERESOWANY/A

Jestem zainteresowany/a

Czy zainteresowało Cię któreś z proponowanych stanowisk? Zachęcamy do niezobowiązującego wypełnienia krótkiego formularza poniżej, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 dni roboczych.

Zapytanie o stanowisko pracy

Potwierdź, aby wysłać

Czy potrzebujesz doradzić?

Dział Kadr
Telefon: 800 700 627
E-mail: personalni@agrostroj.cz

Management
Telefon: +420 565 360 201
E-mail: management@agrostroj.cz