Pozice

Drobné zahradnické práceNové

Co Vám nabízíme?

35.000 - 40.000 / měsíc

  • Možnost získat výhodné zaměstnanecké bydlení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Kvalifikované spolupracovníky, kteří vás podpoří
  • Příležitost pro rozvoj pracovních dovedností
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Nástup možný ihned

Jaká bude Vaše náplň práce?

Na této pozici budete samostatně vykonávat zahradnické práce různého charakteru a po zaučení samostatně obsluhovat a udržovat zahradní techniku.

  • Sečení trávy
  • Kultivace půdy
  • Setí, aplikace hnojiva, aplikace postřiků
  • Odstraňování náletových dřevin a plevele
  • Střih živých plotů
  • Obsluha zahradního traktoru, zahradní sekačky
  • Práce se zakladačem trávníků a další zahradní technikou

Je tato pozice pro Vás?

  • Samostatnost
  • Zkušenosti se zahradnickými pracemi (stačí v soukromém životě, pokud se staráte o větší zahradu, na které se dostáváte k různým zahradnickým činnostem)
  • Ochota fyzicky pracovat, fyzická odolnost (některé práce jsou fyzicky náročnější)
  • Výhodou (nikoliv podmínkou) je vzdělání v zahradnickém nebo příbuzném oboru
  • Výhodou (nikoliv podmínkou) je řidičský průkaz sk. B (ještě lépe pak sk. C, případně E)

Pracovní benefity

Zaujala Vás některá z pracovních pozic? Klikněte na tlačítko a prohlédněte si aktuálně poptávané pracovní pozice.

Doprava
Bydlení
Stravování
Finance
Zdraví
Vzdělávání

Díky spolupráci s odbornými školami a učilišti a také díky našemu školicímu a tréninkovému centru má 96 % našich zaměstnanců střední, vyšší nebo vysokoškolské vzdělání.

Zaujala Vás některá z pracovních pozic? Vyplňte prosím nezávazně tento krátký formulář a my se vám do 2 pracovních dnů ozveme.

Žádost o pracovní pozici

Pro odeslání prosím potvrďte

Potřebujete poradit?

Personální oddělení
Telefon: 800 700 627
E-mail: personalni@agrostroj.cz

Management
Telefon: +420 565 360 201
E-mail: management@agrostroj.cz