Lídr
v průmyslové
výrobě

Komplexní výrobní řešení pro světové výrobce
Významný
regionální
zaměstnavatel
Zaměstnání s budoucností a vizí
Světová
řešení
Technologie a výsledky na světové úrovni
STOLL.
Světová značka nakladačů STOLL nyní součástí Agrostroje

Novinky & aktuality

Financováno Evropskou unií

Financováno Evropskou unií

15/3/2024

Projekt FVE AGROSTROJ Pelhřimov a.s. o instalovaném výkonu 999,9 kWp. je podpořen z finančních prostředků Evropské unie.

PF 2024

PF 2024

23/12/2023

Milí zaměstnanci, vážení kolegové, za celou naši společnost Agrostroj Pelhřimov vám přejeme krásné Vánoce a ať je nový rok 2024 plný krásných okamžiků a samých dobrých zpráv!

Nejlepší pracovník za listopad

Nejlepší pracovník za listopad

22/12/2023

Nejlepším pracovníkem za měsíc listopad 2023 se stal pan Patrik Šmídmajer, který v Agrostroji pracuje jako logistik přípravář na hale A3. Moc gratulujeme!

Co děláme

Krátce o nás

Firma Agrostroj je tradiční strojírenskou firmou s vysokou výrobní hloubkou a technologickou komplexností. Poskytujeme výrobní řešení pro nejvýznamnější světové výrobce zemědělské techniky a nákladní dopravy. Svým zákazníkům jsme schopni zajistit celý výrobní proces od prvotní myšlenky, přes návrh a vývoj, až po sériovou výrobu a povýrobní servis.

Více

Podívejte se na video

Špičkové moderní technologie

Moderní pracovní prostředí a používání špičkových technologií nám umožňuje vytvářet vysoce sofistikované finální produkty a nabídnout našim zákazníkům to nejlepší. V areálu Agrostroje se také nachází Výzkumné a Vývojové centrum, díky kterému se můžeme v naší práci posouvat stále kupředu.

Nejmodernější lakovna v Evropě

Naše nová lakovna je největší a nejmodernější v celé Evropě. Ve výrobní hale pro lakování, včetně špičkového zařízení pro lakování, využíváme moderní robotické lakovací linky.

Technologie

Komplexní
řešení výroby

Pro naše zákazníky je klíčová naše schopnost řešit jejich výrobní zadání komplexně. Tedy od prvotního požadavku a obchodního modelu, přes návrh a vývoj, konstrukční řešení, výrobní technologie, až po zkušební vzorky a finální sériovou výrobu. Součástí povýrobního procesu může být i samotné dodání a dlouhodobý povýrobní servis.

Projekt

Svým zákazníkům se snažíme maximálně vyhovět a vytvořit produkt dle jejich představ.

Návrh a vývoj

Na návrhu a vývoji každého produktu se podílí tým zkušených a vyškolených pracovníků.

Technologie

Špičkového dílenského zpracování dosahujeme díky rozsáhlému výrobnímu zázemí a nejmodernější technologii.

Sériová výroba

Díky unikátním technologiím dokážeme vyrobit i technologicky náročné produkty.

Naše mise

Našim posláním je vytvářet produkty v oblasti zemědělské techniky a užitkových vozidel s vysokou užitnou hodnotou, která přetrvává. Pro zákazníky se vždy snažíme najít to nejlepší řešení. Zakládáme si na vytváření a udržování dlouhodobých obchodních vztahů k oboustranné spokojenosti.

Vize společnosti

Základem dobře fungující a prosperující společnosti, jsou lidé. Proto se snažíme, aby se ve společnosti Agrostroj cítili zaměstnanci dlouhodobě spokojení. Poskytujeme jim perspektivu pracovního i osobnostního rozvoje. A přesně na takových myšlenkách chce naše společnost stavět i do budoucna.

1896
Založení společnosti
2300
Počet zaměstnanců v roce 2021
246
Obrat v roce 2018 / mil. EUR
Více

Naši zákazníci

Mezi naše zákazníky patří největší výrobci zemědělské a nákladní techniky na světě.