Výrobní řešení

Vyřešíme specifické požadavky

Poptejte spolupráci

Sdělte nám Vaše představy a požadavky na spolupráci. Budeme Vás kontaktovat během následujících 2 pracovních dnů.

Poptávka spolupráce

Pro odeslání prosím potvrďte

Jako významný dodavatel světových výrobců zemědělské a užitkových vozidel dbáme na propracované výrobní postupy, důslednou kontrolu jednotlivých výrobních fází a vysokou kvalitu výsledných produktů. Kromě stálého výrobního programu pro tyto nadnárodní společnosti produkujeme vlastní zemědělskou techniku. Tyto zkušenosti nás činí silnými pro řešení specifických požadavků našich obchodních partnerů.

Pohybujeme se v mezinárodním prostředí, ve kterém je nezbytností spolehlivost, flexibilita a vysoká kvalita produktů. Pro své zákazníky jsme schopni zajistit komplexní řešení od prvotní myšlenky a obchodní dohody, přes návrh, konstrukci, až po precizní zpracování v rámci sériové výroby a logistiku k samotnému zákazníkovi. Naší prioritou je vyrábět špičkové produkty s vysokou užitnou hodnotou v té nejvyšší kvalitě.

Komplexní řešení

Zabezpečení celého procesu od plánování, návrhu a vývoje až po sériovou výrobu a dodání produktu k zákazníkovi.

Částečné řešení

Na základě specifického zadání zákazníka jsme schopni vyřešit jeho požadavky tak, aby vyhovovaly jeho konkrétním potřebám.

Povýrobní servis

Součástí našeho portfolia je povýrobní servis, abychom tak zaručili vysokou a dlouhodobou užitnou hodnotu našich výrobků.

Komplexní
řešení výroby

Pro naše zákazníky je klíčová naše schopnost řešit jejich výrobní zadání komplexně. Tedy od prvotního požadavku a obchodního modelu, přes návrh a vývoj, konstrukční řešení, výrobní technologie, až po zkušební vzorky a finální sériovou výrobu. Součástí povýrobního procesu může být i samotné dodání a dlouhodobý povýrobní servis.

Projekt

Svým zákazníkům se snažíme maximálně vyhovět a vytvořit produkt dle jejich představ.

Návrh a vývoj

Na návrhu a vývoji každého produktu se podílí tým zkušených a vyškolených pracovníků.

Technologie

Špičkového dílenského zpracování dosahujeme díky rozsáhlému výrobnímu zázemí a nejmodernější technologii.

Sériová výroba

Díky unikátním technologiím dokážeme vyrobit i technologicky náročné produkty.

Technologický lídr.

Podílíme se na vývoji vysoce sofistikovaných finálních produktů pro naše partnery z celého světa. Našim zákazníkům nabízíme možnosti stavby prototypů, testování a zkoušení strojů při reálných podmínkách provozu. V areálu Agrostroje se také nachází Výzkumné a Vývojové centrum, které nám umožňuje zaměřit se i na vysoce efektivní procesy výroby s použitím nejmodernějších technologií.

Máme propracované výrobní postupy, díky kterým jsme schopni zajistit důslednou kontrolu všech výrobních fází. V projektové fázi využíváme výkonných projektových týmů, v rámci testování výrobků zase dokážeme nasimulovat reálné provozní podmínky, a to na testovacích stolicích, případně i na polích.

Technologie

Individuální řešení.

Moderní technologie nám umožňují zajistit komplexní řešení služeb i pro toho nejnáročnějšího klienta.

Zakázková výroba – svým zákazníkům se snažíme maximálně vyhovět a jsme schopni zvládnout vyrobit i technologicky složitější produkty.

Unikátní technologie – díky rozsáhlému výrobnímu zázemí a unikátním technologiím můžeme nabídnout řešení i pro náročného klienta.

Logistika – součástí povýrobního procesu může být také dodání zboží k zákazníkovi.

Dodání na čas – jednotlivé dodávky jsou realizovány v čase nebo na sekvencích přímo na montážní linky partnerů, nebo do jejich prodejní sítě.

Servis – na naše výrobky poskytujeme záruku a také odpovídající záruční a pozáruční servis.