Pozice

Konstruktér zemědělské techniky

Co Vám nabízíme?

50.000 - 70.000 Kč / měsíc

  • Možnost ubytování v novém 3 pokojovém bytě
  • Zaměstnanecké benefity
  • Kvalifikované spolupracovníky, kteří vás podpoří
  • Vlastní školicí a tréninkové centrum
  • Příležitost pro rozvoj pracovních dovedností
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Plat 50.000 - 70.000 Kč / měsíc + cílové a projektové odměny

Jaká bude Vaše náplň práce?

Vaší hlavní náplní práce bude vypracovávání příslušných technických podkladů k realizaci výrobků.

  • Provádění technických výpočtů
  • Samostatná tvůrčí a konstrukční řešení
  • Řízení konstrukčních prací a projektů na uceleném typu výrobků
  • Vypracovávání technických popisů a návodů k používání výrobků
  • Navrhování konstrukčních řešení strojírenských výrobků

Je tato pozice pro Vás?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Praxe a zkušenosti v oboru vítány
  • Znalost CATIA a Pro E
  • Znalost systému SAP výhodou
  • Specializace – mechanika, hydraulika nebo elektronika
  • Znalost kancelářských programů Office
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • ŘP skupin B a T
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Ochota cestovat a pracovat částečně v zahraničních afilacích naší společnosti
  • Samostatnost a ochota na sobě dále pracovat
  • Samostatnost

Pracovní benefity

Zaujala Vás některá z pracovních pozic? Klikněte na tlačítko a prohlédněte si aktuálně poptávané pracovní pozice.

Doprava
Bydlení
Stravování
Finance
Zdraví
Vzdělávání

Díky spolupráci s odbornými školami a učilišti a také díky našemu školicímu a tréninkovému centru má 96 % našich zaměstnanců střední, vyšší nebo vysokoškolské vzdělání.

Zaujala Vás některá z pracovních pozic? Vyplňte prosím nezávazně tento krátký formulář a my se vám do 2 pracovních dnů ozveme.

Žádost o pracovní pozici

Pro odeslání prosím potvrďte

Potřebujete poradit?

Personální oddělení
Telefon: 800 700 627
E-mail: personalni@agrostroj.cz

Management
Telefon: +420 565 360 201
E-mail: management@agrostroj.cz