Pozice

Pracovník na personálním oddělení

Co Vám nabízíme?

34.000-40.000 Kč

  • Možnost získat výhodné zaměstnanecké bydlení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Kvalifikované spolupracovníky, kteří vás podpoří
  • Vlastní školicí a tréninkové centrum
  • Příležitost pro rozvoj pracovních dovedností
  • Příjemné pracovní prostředí

Jaká bude Vaše náplň práce?

Personalista zajišťuje veškerou personální agendu v organizaci.

  • Plánování a vedení personální práce v organizaci
  • Zajišťování náborů, přijímání a propouštění zaměstnanců
  • Vyřizování pracovně právních záležitostí ohledně vzniku, průběhu a ukončení pracovních poměrů
  • Vedení personální evidence a souvisejících smluvních vztahů
  • Spolupráce na nastavení a vedení systému hodnocení a motivace zaměstnanců
  • Spolupráce při analýze vzdělávacích potřeb a zajišťování rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, včetně rekvalifikace
  • Vyřizování požadavků zaměstnanců z oblasti sociální politiky
  • Spolupráce s vedoucími jednotlivých oddělení v oblasti personální práce
  • Reporting vedení organizace

Je tato pozice pro Vás?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Předchozí praktické zkušenosti v oblasti personalistiky
  • Pokročilou znalost MS Office
  • Profesionální a příjemné vystupování, diskrétnost
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost a velmi důležitý je i smysl pro detail
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou
  • Práce bez ohledu na pracovní dobu
  • Znalost zaměstnávání cizí státních příslušníku a agenturních zaměstnanců výhodou

Pracovní benefity

Zaujala Vás některá z pracovních pozic? Klikněte na tlačítko a prohlédněte si aktuálně poptávané pracovní pozice.

Doprava
Bydlení
Stravování
Finance
Zdraví
Vzdělávání

Díky spolupráci s odbornými školami a učilišti a také díky našemu školicímu a tréninkovému centru má 96 % našich zaměstnanců střední, vyšší nebo vysokoškolské vzdělání.

Zaujala Vás některá z pracovních pozic? Vyplňte prosím nezávazně tento krátký formulář a my se vám do 2 pracovních dnů ozveme.

Žádost o pracovní pozici

Pro odeslání prosím potvrďte

Potřebujete poradit?

Personální oddělení
Telefon: 800 700 627
E-mail: personalni@agrostroj.cz

Management
Telefon: +420 565 360 201
E-mail: management@agrostroj.cz